Najbliższy mecz III Ligi:

WSTK Wschowa
KK Oleśnica
2014-10-18 godzina 18:00.

Najbliższy mecz Juniorów Starszych

WSTK Wschowa
WKK Wrocław
2014-10-14 godzina 18:00

Najbliższy mecz Juniorów:

PGE Turów Zgorzelec
WSTK Wschowa
2014-10-12

Wspierają nas...

 


Mecz na półmetku
środa, 04 grudnia 2013 20:04

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków koszykówki na najbliższy mecz WSTK Wschowa z WWK Wrocław. Mecz odbędzie się w dniu 07 grudnia w sali Gimnazjum nr 2 we Wschowie przy ulicy Zacisze 1 o godzinie 18:00.

Nasza drużyna jest już po pierwszej połowie rozgrywek. W tabeli dolnośląskiej ligii koszykówki Wrocław i Wschowa odpowiednio zajmują 4 i 5 miejsce, dokładnie z tą samą ilością 11 punktów. Żeby poprawić lokatę i dogonić lidera tym razem nie powinniśmy przegrać. Oczywiście jest to możliwe, ale liczymy jak zawsze na gorący doping naszych wiernych kibiców.

Równocześnie pragniemy pochwalić się, iż trzech naszych zawodników na półmetku rozgrywek znajduje się na czele tabeli z największą ilością zdobytych punktów. Liderem jest Kaczmarek Grzegorz z Polkątów Maximus Kąty Wrocławskie ze 132 punktami, natomiast bardzo dobre trzecie miejsce z niewielką różnicą punktów zajmuje Jakub Chałupka - 126 punktów, piąte Mariusz Zgrzebnicki -112 punktów i szóste Paweł Jaworski - 109 punktów.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

design: ketrab